Zoznam učiteľov

Navigácia

Prihláška na štúdium na našej škole

Vážení rodičia,

ponúkame Vám možnosť elektronicky vyplniť prihlášku na zápis Vášho dieťaťa do 1. ročníka (prípadne do iného príslušného ročníka) našej základnej školy pre školský rok 2020/2021.

Vyplnenie on-line prihlášky je súčasťou zápisu žiaka do ZŠ.

Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút Vášho času. On-line prihlášku teda môžete vyplniť buď  v pohodlí Vášho domova, alebo v škole v deň zápisu, ktorý sa uskutoční 23. a 24. apríla 2020 v budove ZŠ.

Údaje vypisujte aj s diakritikou - píšte dĺžne i mäkčene.

V prípade, že v prihláške uvediete svoju emailovú adresu, bude Vám z našej strany odoslané potvrdenie, že sme údaje dostali v poriadku.

Všetky Vami uvedené údaje budú zadané do informačného systému našej ZŠ.
Vyplnením a odoslaním on-line prihlášky beriete zodpovednosť za pravdivosť Vami uvedených údajov. Zároveň dávate súhlas so spracovaním týchto údajov pre potreby školy v súlade so zákonom č. 428/2002 o osobných údajoch.

Vytlačená prihláška bude pripravená v deň zápisu na Váš podpis. 

Bez podpisu zákonného zástupcu nie je prihláška právoplatná.

Dieťa je do základnej školy oficiálne zapísané až po vydaní rozhodnutia o prijatí dieťaťa do ZŠ.

Nezabudnite si na zápis priniesť občiansky preukaz a rodný list dieťaťa na overenie údajov, prípadne právoplatný rozsudok súdu o zverení dieťaťa do starostlivosti.

 

Vyplnenie prihlášky

Ak si želáte vyplniť prihlášku, kliknite:


Pozrieť stav / zmeniť prihlášku

Ak si želáte skontrolovať, tlačiť, prípadne zmeniť dávnejšie vyplnenú prihlášku, zadajte jej kód a zvoľte žiadanú funkciu.
Kód formulára: